pühapäev, 3. november 2013

NHL-i ennustusvihjed: laupäeva needus

Sharksil ja Coyotesil oli terve viimane kolmandik viienda värava meisterdamiseks, aga ei saanud hakkama. Kings põles täielikult läbi. Saadi küll 1-3 kaotusseisust 3-3 viik kätte, aga see anti neli minutit enne normaalaja lõppu käest. Seega väike miinus 1.95.

17/37 (45.9%), 5.01

Blackhawks alistab Flamesi normaalaja jooksul @ 1.60, 5 punkti

Flamesil väravasuul šveitslasest debütant Reto Berra ning karjääri esimene mäng võib talle elu lõpuni meelde jääda väga negatiivse emotsiooni tõttu, sest Blackhawks on tõusmas supervormi - viimasest viiest mängust neljas vähemalt viis väravat! Usun, et Chicago rünnak teeb siin töö ära isegi, kui väravasuul on lootusetu Habibulin. Kodus pole Blackhawks Flamesile kaotanud üle viie aasta! Viimasest 25-st mängust 19 võitu! Flamesil viimasest viiest mängust neli kaotust ja kõigis neis on lastud vähemalt neli väravat.

Julgetele veel sellised panused nagu Blackhawks üle 3.5 värava @ 1.98, Blackhawks -1.5 @ 2.10, üle 5.5 värava (k.a lisaaeg ja karistusvisked) @ 1.87.