pühapäev, 27. oktoober 2013

NHL-i ennustusvihjed: pang

Oli päris korralik "vale jalaga voodist välja" õhtu, nii minu, kui ka kõigi eelistatud meeskondade puhul ning sa mõnusalt pange pandud. Nii kohutavat õhtut varasemast ei meenugi. Ja mul tegelikult pole midagi selle vastu, kui mõni x-meeskond ootamatult kaotab, aga kui seda tehakse nagu Bruins, siis ajab närvi mustaks küll. Bruins läks viimasele kahele minutile vastu 3-2 eduseisus, aga siis korjati nõme ja paljude poolt vihatud ning arusaamatuks jääv mängu venitamise karistus, mis tähendas 3 vs 5 vastu mängimist ning Devilsi poolt tuli siis minut enne lõppu kenasti viik ära ja veidi hiljem saadi ka võit kätte. Poleks sellist täiesti arulagedat lõpukollapsi olnud, ei peaks täna haavu lakkuma, sest Bruins/Lightning kombo oleks ilusti võimalikud teiste panuste kaotused ära katnud.

8/21 (39%), -3.55

Aga üritame täna kohe kiirelt ree peale tagasi hüpata.

Lightning alistab Panthersi @ 1.91, 3 punkti

Florida osariigi derbi on tänavu korra juba toimunud ja Pantrid saadeti 2-7 kaotusega, saba jalge vahel koju. See tulemus tähendab ka seda, et Lightning on nüüd võitnud kaheksa viimasest kümnest omavahelisest mängust ja nende meeskondade vahel peaks ka kvaliteedi vahe üsna suur olema. Tänavu Tampal seni kümnest mängust seitse võitu, Floridal 11-st mängust vaid kolm võitu. Läinud ööl sai Lightning küll 3-2 võidu Sabresi üle alles tänu hilisele come-back'ile, kuid kogu kohtumist siiski domineeriti ning mängumootor töötas ilusti. Panthers pidas oma viimase kohtumise samuti Sabresi vastu ning see oli sarnase stiiliga, küll aga selle erinevusega, et Panthers ei suutnud oma üleolekut maksma panna ja vastu võeti 1-3 kaotus.