pühapäev, 8. detsember 2013

NHL-i ennustusvihjed 08.12.13

Datsjukile anti siiski veel üks vaba päev ja tundus, et ka tegelikult tervele meeskonnale. Uskumatul kombel teist korda selle nädala jooksul kõrvatas meeskond, kes lülitus pärast kiiret avaväravat täielikult puhkuserežiimile. Esimesel kolmandikul 9 väravale viset, ülejäänud kahe jooksul kokku vaid 14.

Blackhawks -1.5 vs Panthers @ 2.05, 3 punkti

Panthers pole tänavu seni kolme järjestikust kohtumist võitnud ning ka mullu õnnestus see vaid korra, kui kõik võeti pärast normaalaega. Blackhawks pole nelja järjest kaotanud alates 2012. aasta jaanuarist-veebruarist. Rünnakul on meeskond hetkel suurepärases hoos, 3.42 väravat mängus on ka liiga parim näitaja, aga kaitses on korralikult rebenenud. Eriti väravasuul. Corey Crawford näiteks lasi paar päeva tagasi toimunud kohtumises Wildi vastu sisse kaks täiesti kohutavat väravat. Siin peaks rünnak nüüd taas särama ja kaitse pääsema üsna kerge tööpäevaga. Võib eeldada, et Blackhawks ei anna vastasele initsiatiivi, nagu Red Wings seda tegi, sest hooaja keskmine litrivaldamise protsent on 56.3%, mis liiga parim näitaja. Panthers mängimas teist õhtut järjest ning kuna Ducks ja Sharks on Blackhawksile läänekonverentsi tipus kuklasse hingamas, siis on viimane aeg ree peale tagasi saada ning kostitada kodufänne veenva võiduga. Kui jätta välja üks kahemängune võiduseeria, siis on Panthers tänavu pärast võõrsil saadud võitu kaotanud järgmise kohtumise 0-7 ja 1-4. Hooaja esimeses omavahelises kohtumises domineeris Blackhawks täielikult, aga lasi kehva viimase kolmandikuga mängul lisaajale minna, kust võeti siis 3-2 võit. Loodetavasti on õpitud nii sellest mängust, kui ka eilsest Red Wingsi läbikukkumisest.